giriş yapüye ol

Bugün ALTIN (IŞIK Fx)

 

 

Altın fiyatlarında Fed sonrası gerçekleşen hızlı yükseliş sonrası dün hafif alıcılı yatay seyirde yükseliş trendinin altında 1375 dolar  direnç seviyesi zorlandı.

Bugün için 1363 dolar seviyesinde hareket eden altın fiyatlarında 1360 destek seviyesinin kırılması durumunda 1355-1350 bölgesine geri çekilmeler gerçekleşebilir.

1350 destek seviyesinin altı kırılmalarda ise 1345-1335 seviyelerine satış baskısı oluşabilir. Altın fiyatlarında 1365 seviyesinde destek oluşturulması ve 4 saatlik açılışların bu seviye üzerinde gerçekleşmesi durumunda ise trend altında 1375 direnci tekrar zorlanabilir.

1375 dolar üstü kırılmalarda altın fiyatlarında 1390-1400 direnç seviyeleri görülebilir. Altın fiyatlarında 1400 dolar üstü kırılmalarda ise 1415- 1425 seviyeleri hedeflenebilir.

Forex ve CFD (contracts for differences) ticareti yüksek oranda kayıp riski içerir ve her yatırımcı için uygun olmayabilir.

saygılarımızla.

 

YASAL UYARI

 

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, Portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Sunulan bilgilerin doğruluğu ve bunların yatırımcının yatırım kararlarına uygunluğu tarafımızca garanti edilmemektedir.Web sayfalarımızda yer alan bilgiler, yatırımcıların kendi oluşturacakları yatırım kararlarına yardımcı olmayı hedeflemiştir.Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden, bilgilerin kullanılmasından, doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan dolayı tarafımız sorumlu tutulamaz. Bu web sitesinde yer alan bilgi ve görüşlere ulaşmakla yukarıda yer alan uyarıları tam olarak anlamış ve bunlara uymayı kabul etmiş addedileceksiniz. Bu uyarıları okuduğunuz halde tam olarak anlamadığınız konusunda en ufak bir tereddütünüz olması durumunda piyasayorum.com web sitesinde yer alan bilgi, yorum ve anazlizleri kesinlikle okumayınız ve takip etmeyiniz.

Anketlerimiz hakkında bilgi almak için lütfen Sık Sorulan Sorular (SSS) başlıklı menümüze Tıklayınız..

Göstermiş olduğunuz ilgi ve anlayışınıza teşekkürederiz.
İletişim: info@nekadarolur.com

Web Tasarım & Kodlama
Sezgin Altınöz