giriş yapüye ol

Bugün Euro/Dolar (IŞIK Fx)

 

 

Dün Fed kararı sonrası Avrupa borsalarına alımlar getirse de alımların kapanışta hız kestiği gözlemlendi.

ABD tarafında ise Wall Street gün sonunda Nasdaq endeksi hariç hafif değer kayıpları ile günü noktaladı. Piyasaların gündeminde bugün üç bölgesel Fed başkanlarının açıklamaları yakından izlenecek.

 

Ayrıca Euro bölgesi Tüketici Güveni veriside takip edilecek. Dün Eurusd paritesinde yatay seyirde 1.3567 direnç seviyesi zorlandı. Bugün için 1.3540 seviyelerinde seyir izleyen paritede. 1.35 destek seviyesi kırılmaz ise tekrar 1.3567 seviyesi zorlanabilir. 1.3567 üstü kırılmalarda ise 1.3625- 1.3685 seviyeleri test edilebilir. Paritede geri çekilme hareketlerinde ise 1.35 destek seviyesinin kırılması durumunda 1.3450- 1.3385 seviyelerine düşüşler gerçekleşebilir.

 

Forex ve CFD (contracts for differences) ticareti yüksek oranda kayıp riski içerir ve her yatırımcı için uygun olmayabilir.

saygılarımızla.

 

YASAL UYARI

 

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, Portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Sunulan bilgilerin doğruluğu ve bunların yatırımcının yatırım kararlarına uygunluğu tarafımızca garanti edilmemektedir.Web sayfalarımızda yer alan bilgiler, yatırımcıların kendi oluşturacakları yatırım kararlarına yardımcı olmayı hedeflemiştir.Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden, bilgilerin kullanılmasından, doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan dolayı tarafımız sorumlu tutulamaz. Bu web sitesinde yer alan bilgi ve görüşlere ulaşmakla yukarıda yer alan uyarıları tam olarak anlamış ve bunlara uymayı kabul etmiş addedileceksiniz. Bu uyarıları okuduğunuz halde tam olarak anlamadığınız konusunda en ufak bir tereddütünüz olması durumunda piyasayorum.com web sitesinde yer alan bilgi, yorum ve anazlizleri kesinlikle okumayınız ve takip etmeyiniz.

Anketlerimiz hakkında bilgi almak için lütfen Sık Sorulan Sorular (SSS) başlıklı menümüze Tıklayınız..

Göstermiş olduğunuz ilgi ve anlayışınıza teşekkürederiz.
İletişim: info@nekadarolur.com

Web Tasarım & Kodlama
Sezgin Altınöz