giriş yapüye ol

1. Üyelik başvurusu yapılması;

Nekadarolur platformunun sunduğu fırsatlardan faydalanmak için üyelik şarttır. Üyelik başvuru formu doldurulurken sizden bir takım bilgiler istenecektir.
Bu bilgiler yalnızca bireyi gerçek kişi olarak tanımlayabilmek ve üyelik sonrası sistemin kendi içinde işleyişi için kullanılacaktır.
Her kişi sisteme yalnızca bir kere kayıt olabileceği için bu bilgilerin doğru verilmesi oldukça önemlidir.
Bilgilerde tutarsızlık (asılsız,uydurma üyelik) olduğu belirlendiği takdirde üyelik başvurusu kabul edilmeyecek, kabuledilmiş olsada hediye v.b. hak sahibi olamayacaklardır.

Üyelik başvuru formu gönderildikten sonra verilen bilgiler kontrol edilecek ve uygun görüldüğü takdirde bireyin sisteme üyeliği kabul edilecektir. Bu noktada bireyin sisteme giriş yapması ve profilindeki kişisel bilgilerini güncellemesi oldukça önemlidir.

2. Hediye kazanan üyeler;

a) Nekadarolur platformunda anketlerde dereceye giren üyelere anket sonucu açıklandıktan sonra kayıt esnasında bildirilen Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisindeki adreslerine hediyeleri teslim edilmek üzere kargoya en geç 5 iş günü içerisinde gönderilir.

b) Kazanılan ödülün nakit yada altın olması durumunda talihliden Türkiye Cumhuriyeti içerisindeki bankalara ait hesap numarası istenecek ve mail, sms, fax v.b. ile yazılı olarak bildirilen hesaba hediye bedeli 5 iş günü içerisinde yatırılacaktır. Belirtilen hesap numarasının yanlış olmasından dolayı ödül kazanan talihlinin ödülünü alamaması durumunda sitemizin bir sorumluluğu olmayacaktır.

c) Profil bilgileri ödül kazanıldığı anki bilgiler esas alınacak sonra yapılan değişiklikler kabul edilmeyecektir. Bu sebepten üyelik sırasında girilecek bilgilerin doğruluğu çok önemlidir. Bu sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir.

d) Verilen adres ve diğer bilgilerin yanlış veya eksik olmasından dolayı nekadarolur.com sitesi veya yöneticileri sorumluluk almaz. Kargo şirketinden kaynaklı aksaklıklar site iş ve sorumluluğu dışındadır. Ancak bu durumda kargo bilgi ve belgeleri tarafınıza ibraedilir.

e) Doğabilecek her türlü ihtilaf da sitemizin bilgi, data, belgeleri esas alınır. İhtilaf halinde Marmaris mahkemesi yetkilidir. Tüm üyeler kayıt olmakla bu sözleşme esaslarını kabuletmiş sayılır.

Anketlerimiz hakkında bilgi almak için lütfen Sık Sorulan Sorular (SSS) başlıklı menümüze Tıklayınız..

Göstermiş olduğunuz ilgi ve anlayışınıza teşekkürederiz.
İletişim: info@nekadarolur.com

Web Tasarım & Kodlama
Sezgin Altınöz